W co ubrać się na egzamin w WORD?

Jak ubrać się na egzamin na prawo jazdy? Odpowiedni strój jest wbrew pozorom bardzo ważny. Dlaczego?

Egzamin na prawo jady jest egzaminem państwowym

Należy więc okazać szacunek zarówno sytuacji w jakiej znajdujesz się, jak i osobom z którymi przyjdzie Ci przebywać. Na pewno zauważysz, że żaden z egzaminatorów nie przychodzi do pracy w porwanych dżinsach, dresach czy trampkach – przez szacunek do Ciebie i pracy którą wykonują. Strój egzaminatora jest schludny, a jednocześnie wygodny i schludny (tak, w koszuli pod krawatem można czuć się wygodnie, kwestia przyzwyczajenia, ale nikt tego od Ciebie nie wymaga). Nikt nie spodziewa się, że na egzamin w WORD pójdziesz tak jak na maturę, jednak powyciągane swetry czy dresy nie będą w dobrym smaku.

Wygoda

Schludność to jedno, a wygoda to drugie. Przed jazdą możesz zmienić buty na wygodne. Egzaminatora nie zdziwi, jeśli w trzaskający mróz przed wejściem do pojazdu egzaminacyjnego będziesz zakładała balerinki lub trampki. On jest kierowcą i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wygodne buty podczas prowadzenia pojazdu są niezwykle istotne.

Prowadzenie pojazdu w grubej zimowej kurtce jest tyle niewygodne co niebezpieczne – wierzchnie ubranie zostaw więc na tylnej kanapie samochodu.

Nie zapomnij o okularach

Całkiem możliwe, że lekarz orzecznik nakazał Ci jazdę w okularach lub soczewkach kontaktowych. Jeśli tak się stało – to podczas egzaminu musisz je mieć na nosie lub oczach. W przeciwnym razie o egzaminie na prawo jazdy możesz zapomnieć.

Testy na prawo jazdy - pełna oficalna baza egzaminacyjna

Image: